Кузьмик Ярослав

 
14 вересня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований маленький хлопчик з села Куснищє Любомильського району Волинської області Кузьмик Ярослав, який народився 17 серпня 2016 року. У хлопчика була вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. 
 
Хлопчику потрібна ендоваскулярна корекція вади спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої 60 562 грн. До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Ярослава – Кузьмик Ірина Вікторівна. Фонд розпочав проект «Малюк Ярослав дуже чекає на вашу допомогу!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спіральної системи Nit-Occlud  PDA для життєрадісного та веселого малюка Кузика Ярослава, Фонд звернувся до своїх надійних друзів та партнерів - компанії «Vodafone Україна». Завдяки цій компанії необхідний дороговартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
18 вересня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькому Ярославчику. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 20 вересня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Ярославом та його батьками, завдячуємо компанії «Vodafone Україна», яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопчика. 
 
Бажаємо хлопчику та його близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.