Ласигін Ярослав

15 січня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано шестирічного хлопчика з міста Києва Ласигіна Ярослава, в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Ярослава – Ласигіна Оксана Володимирівна. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку Ярослава!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
На допомогу сердечку маленького хлопчика відгукнулась людина з великим серцем - Куршутов Сєяр Османович, це вже друге врятоване їм дитяче сердечко. Завдяки його благодійній пожертві необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця.  Дякуємо!
 
16 січня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Ласигіну Ярославу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 18 січня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Ярославом, його батьками, молодшою сестричкою та всіма близькими та рідними, щиро вдячні Куршутову Сєяру Османовичу, який забезпечив придбання необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопчика. 

 
Ярославчик, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!
 
Ми дуже раді, що родина Ласигіних подарувала дитячому відділенню 5 декодерів, щоб у палатах для маленьких пацієнтів запрацювали телевізори і дитячі програми піднімали їм настрій.
 
Сердечна подяка!