Лєвін Сергій

6 листопада 2017 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано Левіна Сергія з м. Луганська, йому майже 30 років. У нього важкий діагноз: бактеріальний ендокардит тристулкового клапану, виражена легенева гіпертензія, гіпертонічна хвороба, та ще деякі захворювання. Сергій потребував протезування тристулкового клапану біопротезом.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернувся сам Сергій, дружина якого на той час була вагітна. Ми розпочали власний проект «Врятуємо Сергію життя разом!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку, розмістив інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті. ЮА та всіх вагонах Київського метрополітену, потім  був розміщений проект «Хочу жити, щоб виховувати дитину!» на МБФ «Українська біржа благодійництва» За час проекту ми змогли зібрати 24 000 грн, решту коштів 45561 грн. було зібрано небайдужими людьми на МБФ «Українська біржа благодійництва». Завдяки цьому ми змогли придбати біопротез перикардіального мітрального клапану, щоб  врятувати життя Сергію.
 
Оперативне втручання щодо протезування тристулкового клапану Сергію виконане 10 листопада 2017 року.. Для подальшої реабілітації та відновлення Сергій був виписаний з ДУ «Інститут серця МОЗ України» 20 листопада 2017 року.. 
 
Фонд разом з дружиною Сергія Оленою та маленьким синочком, сердечно дякує усім, хто допоміг врятувати  життя та  подарував Сергію можливість відчути себе батьком та виховувати синочка. 
Щира подяка МБФ «Українська біржа благодійності» за  підтримку та дуже гарний результат.
З свого боку Фонд бажає Сергію бути здоровим та жити на радість дружині та маленькому сину!