Левонюк Вероніка

28 лютого 2020 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано гарненьку дівчинку з смт. Ратне Ратнівського району Волинської області Левонюк Вероніку, яка народилася 02 липня 2013 року. У дівчинки вроджена вада серця –вторинний дефект міжпередсердної перетинки. 
 
Вероніці необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн.
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчинки – Левонюк Оксана Петрівна. Фонд розпочав проект «Простягніть руку допомоги сердечку Вероніки!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи.  http://www.serdze.org.ua/pacient/prostyagnit-ruku-dopomogi-serdechku-ver... Завдяки небайдужим людям та нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
І ось 29 лютого 2020 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки Левонюк Вероніці. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 30 лютого у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з Веронікою, її маленькою сестричкою, батьками та всіма її близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим громадянам, яки допомогли врятувати маленькій дівчинці життя, та стали для неї справжніми чарівниками
 
Ми бажаємо тобі, Вероніка, здійснення всіх твоїх мрій та надій, а також, щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!