Лисий Віталій Олегович

 

25 квітня 2012року до Київського міського Центру Серця госпіталізован 13 - річний Лисий Віталій Олегович, з діагнозом – вроджена вада серця: вторинний дефект міжпередсердної перегородки.  У Віталіка була підвищена стомлюваність, слабкість, головний біль, задишка при фізичних завантаженнях і серцебиття, йому необхідно коригування вади серця.

 

З проханням надати допомогу в придбанні витратних матеріалів для операції синові, вартістю - 1854 гривні, до Фонду звернулася мама Віталіка, Лиса Наталія Анатоліївна.

Сім'я Віталіка, а це мама, Наталія Анатоліївна, тато Олег Володимирович і старший брат Артем, живе в с. Олешин Хмельницького району Хмельницької області. Мама безробітна, а тато працює регулювальником швидкості руху вагонів ДС «Гречане». У родини важке фінансове становище.

 

Ми,  разом з родиною Лисих, дуже вдячні ТОВ «Єврокар», яка забезпечила покупку необхідних витратних матеріалів, що дозволило 26 квітня прооперувати Віталіка.

Коригування вади серця проведено у Київському міському Центрі Серця. Операція пройшла вдало і 4 травня Віталіка виписали додому.