Літкевич Дарина

 25 липня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано п’ятнадцятирічну дівчину  з м. Хмельницького Літкевич Дарину, яка народилася 15 травня 2003 року. У дівчини діагностували вроджену ваду серця  - вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Для у усунення цієї вродженої вади серця дівчині необхідно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 102 000 грн. 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Дарини Анжела Іванівна, яка разом з чоловіком Олегом Леонідовичем, учасником АТО, виховують двох дітей. Ми розпочали власний проект «Серце Дарини дуже чекає вашої допомоги!». Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку, розмістив інформацію про дівчину та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у вагонах київського метрополітену та потім на МБФ «Українська біржа благодійництва» був розміщений проект «Допоможіть зробити диво!» За час проекту 210 небайдужих людей на МБФ «Українська біржа благодійництва» зібрали 64 063,44 грн, другу частину загальної вартості серцевого імпланту надав МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Завдяки нашим партнерам ми змогли придбати необхідний оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном та передати до Інституту Серця.
 
І ось 26 липня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки Літкевич Дарині! Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 30 липня у задовільному стані дівчина була виписана додому. 
 
Ми, разом з Дариною, її батьками та всіма близькими і рідними, щиро вдячні МБФ «Українська біржа благодійництва» та МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», завдяки яким ми змогли зробити диво -  придбати серцевий імплант для Дарини та врятувати їй сердечко!
 
З свого боку Фонд бажає Дарині  здоров’я, щастя, нових вражень, мирного неба та всіх гараздів!