Литвиненко Олександра

09 лютого 2021 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано шестирічну дівчинку Литвиненко Олександру з Херсонської області Білозерського району села Загорянівка: в неї дисфункція шлуночкового епікардіального електроду електрокардиостимулятора, помірна недостатність на серцевих клапанах. Стан після імплантації ЕКС (15 вересня 2015 року) та радикальної корекції ДОМС, тетродного типу (18 серпня 2015 року).
У маленької Олександри у її невеликому житті, крім проблем з сердечком, було ще багато інших проблем. Ще немовлям її рідна мати залишила у пологовому будинку, дівчинка опинилася у будинку дитини. Але у світі багато гарних та добрих людей, 27 грудня 2017 року, малолітню Олександру взяла під опіку Шаріпова Наталія Станіславівна разом з чоловіком. Власні діти вже дорослі, тому все тепло та піклування родина Шаріпових віддала Саші. Дівчинка дуже активна, весела та непосидюча. Одного разу під час ігор Олександра впала та зламала руку, коли їй робили рентген лікарі з’ясували, що електрод, який йшов від кардіостимулятора зламався. Дівчинка разом з опікуном терміново приїхали до Києва у дитяче відділення Інституту серця. Рішення лікарів було однозначним терміново замінити зламаний електрод.  
 
12 лютого Олександрі було проведено оперативне втручання по заміні шлуночкового епідкардіального електроду, а вже. 18 лютого дівчинка, у задовільному стані, разом з опікуном Наталією Станіславівною були виписані додому. 
Наш Фонд "Серце на долоні" надав допомогу у придбанні електроду разом з МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», Вертелецьким Олександром та Миколою Данцевим, засновником і шоколатьє «Мануфактура шоколаду Данцевъ та синъ»”.
Ці справжні чарівники допомогли врятувати маленькій дівчинці життя.
 
Олександро, бажаємо тобі здоров’я, рости та будь щасливою! Всього найкращого!