Лукашов Богдан

19 жовтня 2015 року до ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров’я України» був госпіталізований маленький хлопчик Лукашов Богдан, який народився 08 червня 2011 року. У хлопчика вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока.

 

Він поступив у дитяче відділення вроджених вад серця для ендоваскулярного закриття пороку спіральною системою Nit-Occlud PDA для усунення дефекту відкритого артеріального протоку, вартість якої 52 965 грн.

Родина Богдана, це мати, Лукашова Оксана Сергіївна та молодша сестричка двох років – Маргарита. Батько Богдана, Василь Володимирович разом з родиною спільно не мешкає, але дітьми займається та фінансово їх підтримує, працює слюсарем - механіком у СТО.
Мешкає Богдан разом з родиною у селі Передільське станиці Луганська,Луганської області. Мати хлопчика не працює,  знаходиться у декретній відпустці по догляду за маленькою дочкою. Родина має малі статки, тому самостійно знайти кошти на придбання дороговартісного витратного матеріалу, вони не в змозі.
З проханням надати благодійну допомогу в придбанні спіральної системи Nit-Occlud PDA для усунення дефекту відкритого артеріального протоку Богдана Фонд звернувся до компанії МТС Україна и отримав підтримку, що дозволило 20 жовтня провести ендоваскулярне закриття спіральною системою дефекту відкритого артеріального протоку у хлопчика в ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Після операційний період пройшов без особливостей, і вже 23 жовтня у задовільному стані Богдан був виписаний додому.

 Ми, разом з Богданом та його мамою, щиро вдячні компанії МТС Україна, яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопчика

 


 Ми бажаємо Богдану та його родині мирного неба, щастя, здоров’я та успіхів.