Маєвська Діана

24 червня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була  госпіталізована дев’ятирічна дівчинка з міста Миколаєва Маєвська Діана, яка народилась 18 березня 2010 року. У дівчинки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. У дівчинки діагностовано вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. 
 
Діана, потребує ендоваскулярного закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої 64 200 грн.
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчинки – Колодій Анна Олександрівна. Фонд розпочав проект «Простягніть руку допомоги сердечку Діани!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/prostyagnit-ruku-dopomogi-sertsyu-diani
 
Завдяки небайдужим людям та нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
І ось 25 червня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Маєвський Діані.
Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 27 червня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
 
Ми, разом з Діаною, всіма її близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим громадянам, яки допомогли врятувати гарній дівчинці життя, та стали для неї справжніми чарівниками
Нам на згадку Діана залишила дуже гарну картинку з символікою Фонду.
 
Дякуємо, та  бажаємо тобі, Діаночко, щастя, здоров’я та мирного неба.
 
Нових перемог у танцювальних конкурсах та всього найкращого!