Майборода Марк

20 грудня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленького хлопчика з села Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району, Майбороду Марка, зараз йому немає і двох років.  У хлопчика вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, тому йому потрібно ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Марка Майборода Руслана Петрівна яка зараз знаходиться у декретній відпустки по догляду за хлопчиком. Батько Марка з ними спільно не проживає, та допомогу у вихованні сина не надає. 
Ми розпочали проект «Врятуємо сердечко маленького Марка!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Nit-Occlud  PDA для маленького хлопчика Майбороди Марка, Фонд звернувся до своїх надійних друзів та партнерів - компанії «Vodafone Україна». Завдяки цій компанії необхідний дорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
21 грудня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькому Майбороді Марку. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 22 грудня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому. 
 
Ми, разом з мамою та бабусею Марка, щиро вдячні компанії «Vodafone Україна», яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопчика та врятувала йому життя. 
З свого боку Фонд бажає Марку здоров’я, щастя, мирного неба та гарного настрою! Всього найкращого!