Макаренко Артемка

25 червня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленького півторарічного хлопчика з с.м.т. Добровеличківка  Стеблинського району Кіровоградської області Макаренка Артемку. У малечі вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, відкрите овальне вікно та ще супутні діагнози. Артемка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати маленького Артемка – Макаренко Марина Юріївна. Ми розпочали проект «Маленький Артемка дуже чекає вашої допомоги!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
На допомогу сердечку маленького Артемка відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
26 червня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Макаренку Артему. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 28 червня у задовільному стані хлопчика було виписано додому.
 
Ми, разом з родиною Макаренків, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати маленькому хлопчику життя, та став для нього справжнім чарівником! Нам дуже приємно, що у нас є такий надійний друг та партнер.
Артемко  бажаємо тобі здоров’я, рости та будь щасливим! 
Всього найкращого!