Максимова Ксенія

21 травня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано дівчинку з міста Куп’янська Харківської області Максимову Ксенію, яка народилась 04 грудня 2011 року. У дівчинки  вроджена вада серця –  відкрита артеріальна протока. Ксенії необхідно ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якого 68480 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для старшої донечки звернувся батько дівчинки – Максимов Денис Юрійович. Фонд розпочав проект «Сердечко Ксенії дуже чекає вашої допомоги!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
На допомогу сердечку маленької дівчинки відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Завдяки йому необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. Сердечна  їм подяка!
 
23 травня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Максимовій Ксенії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 24 травня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.  На згадку, Ксенія подарувала нам гарний малюнок. Щиро дякуємо!
 
 
Ми, разом з Ксенією, її батьками та молодшою сестричкою Веронікою, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчинки. 
 
 
 
 
 
Бажаємо Ксенії та її близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.