Мандзюк Назар

24 січня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований чотирнадцятирічний хлопець з села Голосків Кам’янець-Подільського району Хмельницької області Назар Мандзюк, який народився 22 грудня 2002 року. У Назара вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки. 
Хлопцю необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 90 000 грн
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Назара – Наталія Іванівна. Фонд розпочав проект «Назар потребує допомоги небайдужих людей!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Figulla Flex II ASD для гарного хлопця Мандзюка Назара, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії МТС Україна (представник торгової марки  Vodafone в Україні) та отримав підтримку. Потрібний дорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
26 січня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Мандзюку Назару. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 30 січня  у задовільному стані хлопець був виписаний додому.
 
Ми, разом з Назаром ,його батьками та молодшим братом, завдячуємо компанії МТС Україна (представник торгової марки Vodafone в Україні), яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопця. 
Назар, бажаємо тобі щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!