Мартинова Ірина

03 вересня 2018 року до ДУ «Інститут серця МОЗ України» госпіталізовано восьмирічну дівчинку з міста Харкова Мартинову Ірину, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Ірина потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для доньки звернувся батько Ірини – Мартинов Олексій Михайлович. Ми розпочали проект «Сердечко Ірочки чекає на вашу допомогу!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у Ірини запропонував наш постійний друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
І ось 04 вересня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Мартиновій Ірині. Післяопераційний період пройшов без особливостей,та вже 06 вересня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
 
Ми, разом з родиною Мартинових,  всіма їх  близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. 
Зі свого боку Фонд бажає Ірочці здоров’я, щастя, мирного неба, гарного настрою та спортивних перемог! Всього найкращого!