Мазур Кирил

14 листопада 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано восьмирічного хлопця з села Гвардійське Хмельницької області Мазур Кирила, у нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, тому він потребує  ндоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Кирила. Мазур Ольга Миколаївна, яка разом з чоловіком Анатолієм Анатольовичем виховують єдиного сина.  Ми розпочали проект «Врятуємо сердечко Кирила!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. На допомогу сердечку Кирила відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний спіральний комплект Nit-Occlud PDA  для закриття відкритої артеріальної протоки. 
 
15 листопада 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Мазуру Кирилу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 17 листопада у задовільному стані хлопчик був виписаний додому. На виписку Кирила завітали гості з МБФ «Українська біржа благодійності та Руслан Крамаренко з подарунком та гарними побажаннями.
 
Ми, разом з родиною Мазур, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати  сердечко у Кирила! Це вже шоста наша співпраця та шоста врятована цими щиросердними людьми дитина.
 
З свого боку Фонд бажає Кирилу, та його рідним здоров’я, щастя, мирного неба та гарного настрою! Всього найкращого!