Мигалега Мирослава

27 листопада 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано дівчинку з с. Білки Іршавського району Закарпатської області Мигалегу Мирославу, який 14 січня наступного року виповниться 6 років. У дівчинки  вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та невелика  аортальна недостатність. 
 
Мирославі потрібна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 105 000 грн. 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для старшої донечки  звернулась мати дівчинки – Мигалега Мирослава Петрівна. Фонд розпочав проект «Простягніть руку допомоги Мирославі!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку маленької дівчинки відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Завдяки йому необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. Сердечна  їм подяка!
 
28 листопада 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проведена ендоваскулярна корекція вродженої вади серця - вторинного дефекту міжпередсердної перетинки Мигалезі Мирославі.
 
Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 30 листопаду у задовільному стані дівчинка була виписана додому.  На згадку, Мирослава разом з мамою, подарувала нам веселого сніговичка та зимове сердечко. Щиро дякуємо!
 
Ми, разом з Мирославою, її батьками та рідними, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчинки. 
Бажаємо Мирославі та її близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.