Мигитко Євгенія

02 грудня 2020 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано веселу дівчинку з м. Києва Мигитко Євгенію, яка народилася 12 липня 2016 року. У неї вроджена вада серця –вторинний дефект міжпередсердної перетинки. 
 
Євгенії необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн.
 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчинки – Мигитко Тетяна Григорівна. Фонд розпочав проект «Порятунок сердечка маленької Євгенії залежить від вас!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи.  http://www.serdze.org.ua/pacient/poryatunok-serdechka-malenkoi-evgenii-z... Вер
Завдяки Вертелецькому Олександору та нашому другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
І ось 2 грудня 2020 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки Мигитко Євгенії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 04 грудня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з Євгенією, її старшим братом Дмитром та сестричкою Дариною, батьками та всіма її близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та Вертелецькому Олександру, яки допомогли врятувати маленькій дівчинці життя, та стали для неї справжніми чарівниками

Ми бажаємо тобі, Євгенія, здійснення всіх твоїх мрій та надій, а також, щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!