Мікайло Михайло

23 липня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований сімнадцятирічний хлопець з села Чудей Сторожинецького району Чернівецької області Мікайло Михайло, який народився 22 листопада 2000 року. У михайла вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки та дилатація правих відділів серця. Хлопцю необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 102 000 грн
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Михайла – Віра Іванівна. Фонд розпочав проект «Михайло впевнений у нашій допомозі та підтримці!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку Михайла відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном і  передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
24 липня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Мікайлу Михайлу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 26 липня  у задовільному стані хлопець був виписаний додому.
 
Ми, разом з Михайлом, його батьками та молодшим братом, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив Інститут серця серцевим імплантом для усунення вродженої вади серця у хлопця та врятував йому життя.. 
Михайло, бажаємо тобі щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!