Мінаєва Аліна

06 квітня 2015 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленьку дівчинку Мінаєву Аліну їй  ще немає і двох років, а в дівчинки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Малеча поступила у відділення вроджених вад серця для ендоваскулярного закриття спіральною системою Nit-Occlud PDA для усунення дефекту відкритого артеріального протоку, вартість якої 57 780 грн.


Батьки маленької Аліни лікарі, мати Юлія Анатоліївна лікар функціональної діагностики , а тато Олексій Олексійович лікар отоларинголог, є ще старша сестричка Віолета,якій 4 роки. Мешкала родина у м. Донецьку, а зараз тимчасово знаходиться у м. Краматорську у родичів. Батько аліни працює, а мати доглядає маленьку донечку. Один працюючий батько не може забезпечити придбання для Аліни  дороговартісної спіральної системи Nit-Occlud PDA для усунення дефекту відкритого артеріального протоку.

 

З проханням надати благодійну допомогу родині Мінаєвих щодо придбання спіральної системи для усунення дефекту відкритого артеріального протоку  Nit-Occlud PDA для Аліни Фонд звернувся до компанії МТС Україна та як завжди, отримали розуміння та підтримку.

 

 

Ми, разом з маленькою Аліною її мамою та батьком, від щирого серця вдячні компанії "МТС Україна", яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчинки, що дозволило 07 квітня провести ендоваскулярне закриття спіральною системою дефекту відкритого артеріального протоку у Алінки у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Після операційний період пройшов без особливостей, і вже 10 квітня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.

 

 

 

Ми бажаємо родині Мінаєвих миру,  щастя, здоров’я та успіхів.