Мовлик Анастасия

18 липня 2016 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано десяти річну дівчинку з Київської області, Броварського району с.м.т. Велика Димерка Мовлик Анастасію,  у неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту з використанням спіральної системи Nit-Occlud PDA, вартість системи 60 562,00 грн.
 
За допомогою в наш Фонд звернулася мама Олена Павлівна, з проханням  допомогти зібрати кошти на придбання дороговартісного витратного матеріалу для її Настусі. Ми розпочали проект «Допоможемо маленькій принцесі Анастасії».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. За декілька днів за особистою допомогою Народного Депутата України Берези  Борислава Єфремовича та небайдужих людей ми зібрали необхідну суму коштів та придбали спіральну систему Nit-Occlud PDA. 
 
 
Цю систему 26 липня було встановлено в сердечко Анастасії у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки у дівчинки. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і  29 липня  у задовільному стані наша принцеса Анастасія була виписана додому.
 
На згадку про перебування у дитячому відділенні Інституту серця дівчинка залишила нам намальовану червону троянду.
 
Ми, разом з родиною Мовликів, щиро вдячні всім , хто прийняв участь у рятуванні маленького сердечка Анастасії. 
 
З свого боку Фонд бажає принцесі Аанастасії здоров’я, щастя, мирного неба та гарного вступу до школи! Всього найкращого!