Мусієнко Михайло

05 вересня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано семирічного хлопчика з села зелений Бір, васильківського району  Київської області Мусієнко Михайла, у нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока та синдром Дауна. Михайло потребує  термінового ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась багатодітна мати Михайла Мусієнко Яна Василівна, яка разом з чоловіком Сергієм Васильовичем виховує чотирьох неповнолітніх дітей. Щоб допомогти хлопчику ми розпочали проект «Сонячний хлопчик Михайло чекає на вашу допомогу!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. На допомогу сердечку Михайлика відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний спіральний комплект Nit-Occlud PDA для закриття відкритої артеріальної протоки. Ми щиро за це вдячні.
 
06 вересня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Мусієнку Михайлу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та 08 вересня  у задовільному стані хлопчик був виписаний додому. 
 
Ми, разом з багатодітною родиною Мусієнків, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати  сердечко у хлопчика! Це вже четверта наша співпраця по рятуванню дитячих сердечок.
 
Зі свого боку Фонд бажає Михайлу, та його рідним здоров’я, щастя, мирного неба та гарного настрою! Всього найкращого!