Музиченко Роман

23 січня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований тринадцятирічний хлопець з смт Козелець Козелецького району Чернігівської області Музиченко Роман, який народився 16 червня 2004 року. У Романа вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки та ще і атопічний дерматит.. 
 
Хлопцю необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 98 000 грн
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Романа – Світлана Іванівна. Фонд розпочав проект «Серцю Романа потрібна ваша допомога!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Figulla Flex II ASD для гарного хлопця Музиченка Романа, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone Україна та отримав підтримку. Потрібний дорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
24 січня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Музиченку Роману. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 26 січня  у задовільному стані хлопець був виписаний додому.
Ми, разом з Романом, його батьками та молодшим братом, завдячуємо компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопця та врятувала йому життя.. 
Роман, бажаємо тобі щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!