Насальський Максим

29 травня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано хлопця з села Лука-Мелешківська Вінницького району Вінницької області Насальського Максима. Він народився у багатодітній родині 26 лютого 2004 року. У Максима вроджена вада серця –  вторинний дефект міжпередсердної перегородки. 
Хлопцю необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 98 000 грн.
 
Історію Максима, яка розміщена на сайті Фонду, ми розповіли нашим друзям и партнерам - Національному комітету «Міс Україна», та звернулися по допомогу. Наші красуні з радістю підтримали Максима, виклавши його історію у проекті «Краса з метою». Це вже третя дитина, сердечко якої врятували наші красуні. І ось кошти надані, витратний матеріал придбаний та така необхідна для хлопця операція зроблена  30 травня в ДУ «Інститут Серця МОЗ України».
 
Завдяки великим та добрим серцям наших красунь, врятоване ще одне дитяче сердечко та дитяче життя!
 
  
 
 Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 01 червня у задовільному стані Максим був виписаний додому. Але як була здивована мама Вадима та він сам, коли до нього та всіх маленьких пацієнтів дитячого відділення Інституту серця завітали з подарунками та щирими вітаннями здоров’я та всіх гараздів виконавчий директор Ірина Копаниця та Міс Україна-2016 Олександра Кучеренко. 
 
Ця зустріч запам’ятається Максиму  надовго.  Це особливо символічно та приємно, напередодні Міжнародного Дня захисту дітей!
 
Максим, разом з родиною щиро вдячний Національному комітету «Міс Україна», за гарний Проект, надані кошти та врятоване життя!
Фонд зі свого боку подякував нашім красуням за творення добра та подарував гарний дитячий малюнок Міс України 2016 Олександрі Кучеренко.