Назарець Максим

21 січня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано трирічного хлопчика з міста Сарни Сарненського району Рівненської області Назарець Максима, в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Максима – Назарець Юлія Валеріївна. Ми розпочали проект «Маленький Максимка дуже чекає на вашу допомогу!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Наш проект підтримали партнери - рекламне агентство ТОВ «Фірма. АРТ » та ТОВ» Метро Медіа Принт», розмістивши інформацію про збір коштів на серцевий імплант для Назарець Максима у вагонах Київського метрополітену.
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для Максима, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
22 січня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Назарець Максиму. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 24 січня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з Максимом, його батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопчика. 
Максимка, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!