Небжицкий Владислав

20 лютого 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований шістнадцятирічний хлопець з міста Києва Небжицький Владислав. У Слави вроджена вада серця – великий  вторинний дефект міжпередсердної перетинки та помірна тристулкова недостатність, йому потрібно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном. 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для сина звернулась мати Владислава – Небжицька Людмила Сергіївна. Щоб врятувати серце хлопця ми зробили проект « Врятуємо сердечко Владислава!» та розмістили його на сайті Фонду та сторінці Фейсбуку, а також всі необхідні підтверджуючі документи.
 
На допомогу сердечку Владислава відразу відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном і  передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
04 березня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття великого вторинного дефекту міжпередсердної перетинки Небжицькому  Владиславу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 11 березня у задовільному стані хлопець був виписаний додому.
 
Ми, разом з Владиславом, його батьками та молодшою сестричкою Ангеліною, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив Інститут серця серцевим імплантом для усунення вродженої вади серця у хлопця та врятував йому життя. 
 
Владиславе, бажаємо тобі щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!