Нікіфорова Василиса

16 вересня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано  дівчинку з села Улянівка, Скадовського району Херсонської області Нікіфорову Василису, яка народилася 04 грудня 2014 року. У Василиси вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Василиси – Нікіфорова Марина Олексіївна. Ми розпочали проект «Врятуємо сердечко маленької Василиси разом!».  Фонд на своєму сайті http://www.serdze.org.ua/pacient/vryatuemo-serdechko-malenkoi-vasilisi-r... та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для маленької Василиси, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
17 вересня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Нікіфоровій Василилі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 19 вересня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з Василисою, її матусею, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. 
Василиса, рости здоровою та щасливою, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!