Нікітчук Соломія

12 вересня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленьку дівчинку з села Колом’є Славутського району Хмельницької області Нікітчук Соломію, якій трохи більше року. У неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, малеча потребує  термінового ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернувся батько Соломійки Нікітчук Юрій Геннадійович, який разом з дружиною Іванною Едуардівною виховують маленьку донечку. Щоб допомогти дівчинці ми розпочали проект «Маленькій Соломії дуже потрібно врятувати сердечко!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про малечу та всі необхідні підтверджуючі документи. На допомогу сердечку Соломійки відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний спіральний комплект Nit-Occlud PDA для закриття відкритої артеріальної протоки. Ми їм щиро за це вдячні.
 
13 вересня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Нікітчук Соломійці. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 16 вересня  у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
 
Ми, разом з Соломійкою та її батьками, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати  сердечко дівчинці! Це вже п’ята наша співпраця по рятуванню дитячих сердечок.
 
З свого боку Фонд бажає Соломійці, та її рідним здоров’я, щастя, мирного неба та гарного настрою! Всього найкращого!