Новіцька Валентина

23 листопада 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована дев’ятнадцятирічна дівчина з міста Києва Новіцька Валентина, в якої діагностовано вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку та помірну дилатацію лівого шлуночка серця. Дівчина потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчини – Новіцька Богдана Олександрівна, яка самотужки виховує трьох дівчаток. Фонд розпочав проект «Сердечко Валентини потребує термінової допомоги!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчину та всі необхідні підтверджуючі документи. 
На допомогу сердечку Валентини прийшли наші нові друзі ТОВ «АДВАНС ФІНАНС АЛЬЯНС», яки надали пожертву на придбання серцевого імпланту для Новіцької Валентини, потрібний дорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
26 листопада 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Новіцький Валентині. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 28 листопада у задовільному стані дівчину було виписано додому.
Ми, разом з Валентиною, її матусею та сестрами щиро завдячуємо ТОВ «АДВАНС ФІНАНС АЛЬЯНС» за врятоване дитяче серце.  
 
 
На згадку про своє врятоване сердечко Валентина подарувала нам гарну подушку, яку зробила матуся,  з логотипом Фонду та власним автографом.  Дуже приємно!
 
 
А ми у свою чергу, подарували дівчині веселого жирафа!
 
 
Приємним подарунком для дівчини стала зустріч з представниками ТОВ «АДВАНС ФІНАНС АЛЬЯНС», які завітали на її виписку з побажаннями гарного здоров’я , успіхів та дивовижною квітковою композицією.
 
   
Валентино, бажаємо тобі щастя, здоров’я,  мирного неба та здійснення мрій і великих спортивних перемог! Хай щастить!