Олійник Олександр

23 липня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленького хлопчика з с.м.т. Тиврів Тиврівського району Вінницької області Олійника Олександра, йому ще немає і двох років та в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA. 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Сашка – Олійник Катерина Вікторівна.
Ми розпочали проект «Врятуємо сердечко маленького Олександра разом!».  Фонд на своєму сайті розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи http://www.serdze.org.ua/pacient/vryatuemo-serdechko-malenkogo-oleksandr... та сторінці Фейсбуку. 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для Олександра, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
24 липня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькому Олійнику Олександру. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 26 липня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з Сашком, його мамою, дідусем та бабусею, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопчика. 
Сашко, бажаємо тобі здоров’я, рости та будь щасливим, нехай всі твої мрії збудуться!  Всього найкращого!