Оніщук Дар’я

28  січня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано дівчину з міста Ковель Волинської області Оніщук Дар’ю. У Дарї вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та мінімальна тристулкова недостатність, їй необхідно ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном. 
 
Щоб врятувати Дар’ю ми зробили проект « Здійснити диво під силу кожному!» та розмістили його на сайті Фонду. Щодо проблеми серця дівчини ми розповіли нашим друзям и партнерам - Національному комітету «Міс Україна», та попрохали допомоги. Наші красуні з радістю підтримали Дар’ю виклавши її історію у проекті «Краса з ціллю», це вже сьома дитина, у рятуванні сердечка якої прийняли участь наші красуні. Разом з Національним комітетом «Міс Україна» до рятування сердечка дівчини долучився наш друг і партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». І ось кошти надані, витратний матеріал придбаний та така необхідна для дівчини операція зроблена  31 січня  у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». 
 
Завдяки великим та добрим серцям наших друзів, врятоване ще одне сердечко та життя молодої дівчини! Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 04 лютого  у задовільному стані Дар’ю виписали додому. Але як дівчина та її мама були вражені, коли до них завітали рятівниці - Міс Україна-2018 Леоніла Гузь, виконавчий директор Національного комітету «Міс Україна» Вікторія Кіосе та координатор проекту Юлія Степченко.  Даша подарувала красуням власноруч зроблену роботу.  А Фонду Даша подарувала дуже цікаво зроблене серце. Дякуємо.
 
 
Впевнені, ця зустріч запам’ятається Дар’ї  надовго.  
 
Ми разом з Дарією та її матусею щиро вдячні нашим друзям , які допомогли врятувати життя дівчині!
Ми впевнені, що наш спільний проект буде ще довго рятувати дитячі серця!