Осмоловський Герман

10 червня 2016 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленького хлопчика Осмоловського Германа, йому 30 травня 2016 року виповнилось 5 років. Народився Герман у багатодітній родині Осмоловських у м. Києві, Крім хлопчика в родині виховується ще 5 дівчаток: Анастасія, Маргарита, Юліана, Вероніка та Аріадна. У Германа з першого дня народження були проблеми з серцем.
 
 
Він народився з транспозицією магістральних судин, тому для надання невідкладної допомоги хлопчику, ще 03 05.2011 року  була проведена процедура Рашкінда. Через декілька днів 03.06.2011 р. Герману була зроблена операція артеріального переключення з приводу транспозиції магістральних судин з інтактною МШП. В дитяче відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» дитина поступила планово з метою зондування порожнин серця та коронарографії. Після проведеної діагностичної процедури з’ясувалось, що у Германа стеноз передньої міжшлуночкової гілки лівої коронарної артерії в гирлі ( 95%). Ця ситуація потребувала негайного вирішення,  бо дитина могла померти. Хлопчику терміново потрібно було провести стентування передньої міжшлуночкової гілки лівої коронарної артерії, для цього потрібна придбати дороговартісну систему судинну каркасну біорезорбуючу Absorb. Вартість цього витратного матеріалу складає понад 70 000. грн.
 
Багатодітна родина Осмоловських мешкає на Харківському масиві м. Києва, у двокімнатній квартирі. В одній кімнаті проживає дідусь-інвалід, у другій мати з дітьми. Батько, Осмоловськи1й Олег Валентинович, пішов з родини та спільно з ними не проживає, працює у охоронній фірмі. Мати, Шмідт Інна Іванівна, зараз перебуває у декретній відпустці, отримує соціальну допомогу як малозабезпечена родина, а до цього  працювала прибиральницею на ТЕЦ -5 у м. Києві. Самотужки придбати систему судинну каркасну біорезорбуючу Absorb сім’я не має можливості, грошей катастрофічно не вистачає на прожиття. Герман дуже активний, життєрадісний та непосидючий хлопчик, він дуже хоче бути здоровим!
За допомогою до Фонду звернулась, мама Германа, Інна Іванівна.
Щоб врятувати життя маленькому хлопчику Фонд звернувся до небайдужих людей з проханням про допомогу. Першими відгукнулась ТОВ «Медикор», яка надала суттєву знижку на систему судинну каркасну біорезорбуючу Absorb. 
 
Також благодійну пожертву надали родина Бедокурових, ПрАТ «Рамбурс», та анонімні благодійники. Завдяки ваший допомози ми змогли  у найкоротший термін придбати необхідний витратний матеріал та врятувати життя Герману!  
 
Ми, разом з маленьким Германом, його мамою, батьком та всіма  сестрами від щирого серця вдячні всім хто надав допомогу  та підтримку, яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопчика, що дозволило 21 червня провести стентування передньої міжшлуночкової гілки лівої коронарної артерії дитину у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Після операційний період пройшов без особливостей, і вже 24 червня у задовільному стані Герман був виписаний додому.
 
Бажаємо Герману та всій родині Осмоловських здоров’я, щастя та мирного неба!