Остатній Володя

05 квітня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано одинадцятирічного хлопця з м. Києва Остатнього Володю, у нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока та початкова легенева гіпертензія, крім цього у хлопчика бронхіальна астма початкового ступеню, тому він потребує  термінового ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Володі Остатня Наталія Олегівна, яка разом з чоловіком Володимиром Васильовичем виховує двох дітей.  Ми розпочали проект «Врятуємо сердечко Володі!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. На допомогу сердечку Володі відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний спіральний комплект Nit-Occlud PDA  для закриття відкритої артеріальної протоки. Ми щиро за це вдячні.
 
 
 
06 квітня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Остатньому Володі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і 10 квітня  у задовільному стані хлопчик був виписаний додому. На його виписку завітали співробітники МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» з подарунками та гарними побажаннями.
 
 
Ми, разом з родиною Остатніх, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати  сердечко у Володі! Це вже друга наша співпраця и друга врятована дитина.
 
 
 
 
 
 
З свого боку Фонд бажає Володі та його рідним здоров’я, щастя, мирного неба та гарного настрою!
Хай щастить!