Панасенко Дмитро

18 січня 2016 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» був госпіталізований чотирнадцятирічний хлопчик  з м. Києва Дмитро Панасенко, який народився 29 вересня 2001 року. У Дмитра вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки. 
 
 
Для у усунення цієї вродженої вади серця хлопцю  потрібно ендоваскулярне закриття дефекту  МПП оклюдером  Occlutech ASD ІІ Flex, вартість якого 90 000 грн. 
 
 
Сім'я Дмитра - це мати, Марина Юріївна, батько Олександр Станіславович та молодший братик Артемка, якому 5 років. Мешкає родина Панасенків у м. Києві. Мати, Панасенко Марина Юріївна з сім'ї педагогів кількох поколінь: її прабабуся, директор школи, рятувала від пожежі школу під час війни з фашистськими загарбниками, бабуся - теж, обіймаючи посаду директора школи, багато років життя віддала сільській школі, мама і тато - вчителі за покликанням , які щодня віддають тепло своїх сердець дітям. Марина Юріївна - викладач іноземної мови НПУ ім. М.П. Драгоманова, аспірантка Інституту психології Г.С. Костюка НАПН України, директор української програми «Odyssey of the Mind», яка на волонтерських підставах займається розвитком творчого мислення дітей та молоді. Батько Дмитра - Панасенко Олександр Станіславович, інженер комп'ютерних систем і людина із золотими руками, мріє навчити всьому, що вміє своїх синів, Діму і його молодшого брата Артема, який так дбайливо підтримував улюбленого брата і бажав йому, щоб той швидше став зовсім здоровий і "багато грав з ним у футбол ". Обоє батьків Дмитра працюють, але самостійно придбати дорого вартісний оклюдер для лікування вродженої вади серця у сина не в змозі. 
З проханням надати благодійну допомогу, щодо придбання оклюдеру Occlutech ASD ІІ Flex для серйозного хлопця Панасенко Дмитра Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії МТС Україна (представник торгової марки  Vodafone в Україні) и отримав підтримку.
 
 
Ми, разом з Дмитром та його родиною, завдячуємо компанії МТС Україна (представник торгової марки Vodafone в Україні), яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопчика, що дозволило 19 січня провести ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перегородки хлопчику у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Післяопераційний період пройшов без особливостей,  та 22 січня у задовільному стані Дмитроразом з мамою був виписаний додому.
 
Бажаємо Дмитру та його близьким здоров’я и всіх гараздів.