Пащенко Руслан

09 вересня 2021 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований дев’ятирічний хлопчик з села Гриненки Тульчинського району Вінницької області Пащенко Руслан, фахівці Інституту серця діагностували у нього вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки.
 
Володимиру потрібно ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість яких 114 000 грн.
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати хлопчика – Дмитренко Галина Володимирівна. Фонд розпочав проект «Сердечку Руслана дуже потрібна ваша допомог».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/serdechku-ruslana-duzhe-potribna-vasha-dopomoga
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для Руслана, Фонд звернувся до своїх постійних та надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
 
13 вересня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки серцевим імплантом - окклюдером Пащенко Руслану, та вже 12 липня у гарному настрої тв. задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з Русланом, його батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопчика. 
Зі свого боку, бажаємо Руслану рости здоровим та радувати батьків!
Всього найкращого!