Пащук Веніамін

27 листопада 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано п’ятирічного хлопчика з міста Камінь-Каширський Камінь-Каширського району Волинської області Пащука Веніаміна, який народився 10 вересня 2013 року. У хлопчика вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Веніамін потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати маленького Веніаміна – Пащук Олена Володимирівна. Ми розпочали проект «Маленькому Веніаміну дуже потрібно врятувати сердечко!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи.  Наш проект підтримали партнери - рекламне агентство ТОВ «Фірма. АРТ » та ТОВ» Метро Медіа Принт», розмістивши інформацію про збір коштів на серцевий імплант для Пащука Веніаміна у вагонах Київського метрополітену.
 
Завдяки небайдужим людям та нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
28 листопада 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Пащуку Веніаміну. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 30 листопада у задовільному стані хлопчика було виписано додому.
Ми, разом з родиною Пащуків, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим громадянам, яки допомогли врятувати маленькому хлопчику життя, та стали для нього справжніми чарівниками! 
Веніамін  бажаємо тобі здоров’я, рости та будь щасливим! 
Всього найкращого!