Павлюк Маргарита

20 листопада 2018 року до ДУ «Інститут серця МОЗ України» госпіталізовано Павлюк Маргариту з міста Миронівка Київської області, яка народилась 16 березня 2008 року У дівчинки вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та невелика дилатація правих відділів серця. Для усунення цієї вродженої вади серця Маргариті необхідно ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн. 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для єдиної доньки звернулася мати дівчинки – Павлюк Світлана Олександрівна. Ми розпочали проект «Разом допоможемо сердечку маргарити!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у Маргарити запропонував наш постійний друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Щира їм подяка!
 
І ось 22 листопада  у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки Павлюк Маргариті. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 26 листопада у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
 
Ми, разом з родиною Павлюків,  всіма їх  близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. Нам на згадку Маргарита залишила гарний малюнок зі словами «Здорові серця!» Дуже приємно.
 
Зі свого боку Фонд бажає Маргариті здоров’я, щастя, мирного неба, гарного настрою та перемог у танцювальних конкурсах та змаганнях! Всього найкращого!