Пазечко Юлія

28 серпня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано шестирічну дівчинку з с. Пустовойтове, Глобинського району Полтавської області Пазечко Юлію,  у неї вроджена вада серця – відкритий артеріальний проток. Дівчинка потребувала ендоваскулярного закриття вади окклюдером Nit-Occlud PDA у комплекті, вартість якого 60 562 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Юлії пачечко Анжела, яка виховує дитину самотужки. Ми розпочали проект «Серце Юлії потребує вашої допомоги».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. Також про Юлію написав наш партнер Газета ЮА. Завдяки компанії «Vodafone Україна» та небайдужим людям ми змогли придбати необхідний окклюдер для усунення дефекту Nit-Occlud та імплантаційний шиф для Nit-Occlud.
 
29 серпня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття видкритого артеріального протоку Пазечко Юлії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і  31 серпня  у задовільному стані дівчинка була виписана додому. 
 
Ми, разом з мамою Анжелою, маленькою Юлею, щиро вдячні компанії «Vodafone Україна», яка допомогла врятувати дівчинці життя! 
 
Юлія дуже поспішала додому, бо 1 вересня їй йти до першого класу. Вона дуже чекала цього свята.  Ми отримали від Юлії світлину в її перший день у школі!.
 
З свого боку Фонд бажає маленькій дівчинці здоров’я, щастя, мирного неба та гарних успіхів у навчанні!
 
Всього найкращого!