Переходько Тетяна

03 липня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленьку дівчинку з села Полиці Володимирецького району Рівненської області Переходько Тетяну, яка народилася 24 лютого 2014 року. У дівчинки  вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Тетяні потрібна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для старшої доньки  звернулась мати дівчинки – Переходько Оксана Миколаївна. Фонд розпочав проект «Станьте для маленької Танюшки добрими чарівниками!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Nit-Occlud  PDA для життєрадісної та веселої Тетяни, Фонд звернувся до своїх надійних друзів та партнерів - компанії «Vodafone Україна». Завдяки цій компанії необхідний дорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
04 липня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Переходько Тетяні. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 6 липня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з Тетянкою, її батьками та молодшим братиком Андрійком, завдячуємо компанії «Vodafone Україна», яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчинки. 
Бажаємо Тетянці та її близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.