Перепаденко Олександр

15 грудня 2014 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано Перепаденка Олександра, який народився 17 грудня 2009 року. У хлопчика вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока СН І ст. Сашко поступив до відділення вроджених вад серця для ендоваскулярного закриття спіральною системою Nit-Occlud PDA для усунення дефекту відкритого артеріального протоку.

Сашко дуже товариський та жвавий хлопчик, полюбляє малювати та допомагати матусі поратися з господарством. Сім'я Сашка - це мати, Ірина Вікторівна, яка не працює, а доглядає сина, який страждає на алергічний риніт та часто хворіє, і батько, Володимир Васильович, який працює слюсарем станції технічного обслуговування автомобілів у м. Дніпропетровську. В родині, яка має одного годувальника батька, самостійно знайти кошти на придбання для сина дороговартісної спіральної системи Nit-Occlud PDA для усунення дефекту відкритого артеріального протоку немає можливості.
З проханням надати благодійну допомогу родині Перепаденків щодо придбання спіральної системи, вартість якої 31 993 грн., Фонд звернувся до своїх друзів та партнерів - компанії МТС Україна и отримав підтримку.

Ми, разом з маленькім Олександром та його батьками завдячуємо, від щирого серця компанії МТС Україна, яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у Сашка, що дало змогу 16 грудня, напередодні дня народження хлопчика, провести ендоваскулярне закриття спіральною системою дефекту відкритого артеріального протоку у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 21 грудня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.

Ми бажаємо маленькому Сашку та його батькам  щастя, здоров’я, успіхів та гарних свят.