Пилипака Назар

12 лютого 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано восьмирічного хлопчика дівчинку з міста Бердичева Житомирської області Пилипаку Назара, в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Назара – Пилипака Мирослава Василівна. Ми розпочали проект «Сердечко Назара чекає на вашу допомогу!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті ЮА.
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для Назара, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
 
13  лютого 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Пилипаці Назару. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 15 лютого у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з Назаром, його батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопчика. 
Назарчик, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!