Пилипенко Софійка

25 червня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована дворічна дівчинка з м. Бровари Київської області Пилипенко Софійка, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати маленької Софії – Пилипенко Юлія Миколаївна. Ми розпочали проект «Врятуємо сердечко маленької Софійки разом!». Фонд на своєму сайті http://www.serdze.org.ua/pacient/vryatuemo-serdechko-malenkoi-sofiiki-razom та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
Завдяки небайдужим людям та нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
26 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Пилипенко Софії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 28 червня у задовільному стані дівчинку було виписано додому.
Ми, разом з Софійкою, її батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим громадянам, яки допомогли врятувати маленькій дівчинці життя, та стали для неї справжніми чарівниками! 
Софійко  бажаємо тобі здоров’я, рости та будь щаслива, нехай всі твої мрії збудуться!  Всього найкращого!