Пількевич Олег

29 жовтня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано сонячного хлопчика з села Привороття Брусиловського району Житомирської області Пількевича Олега, який народився 07 серпня 2012 року. У Олежки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у зборі коштів на дороговартісний імплант для рятування сердечка єдиного сина Олега звернулася мати хлопчика, Пількевич Світлана Василівна. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку сонячного хлопчика Олега!». Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи.
 
На допомогу сердечку маленького Олега відразу відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
31 жовтня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Пількевичу Олегу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 02 листопаду у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Олегом та його батьками, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати хлопчику життя! Нам дуже приємно, що у нас є такий надійний друг та партнер.
Олеже, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!