Пилькевич Олег

23 лютого 2021 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано дев’ятирічного хлопчика з села Привороття Брусиловського району Житомирської області Пількевича Олега, в нього вроджена вада серця – дефект перимембранозної частини міжшлуночкової перетинки по типу аневризми з проривами, невелика дилатація порожнини лівого шлуночка. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту серцевим імплантом – оклюдером Nit-Occlud Le VSD.  
 
З проханням вдруге надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка маленького сина Олега до Фонду звернулась його мати Пількевич Світлана Василівна. Ми розпочали проект «Вдруге допоможемо сердечку сонячного хлопчика Олега!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/vdruge-dopomozhemo-serdechku-sonyachnogo-khlopchika-olega 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Nit-Occlud Le VSD для Олега, Фонд звернувся до своїх постійних та надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
25 лютого 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярна корекція дефекту перимембранозної частини міжшлуночкової перетинки по типу аневризми з проривами Пількевичу Олегу, та вже 27 лютого у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з Олегом, його батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопчика. 
Зі свого боку, бажаємо Олегу рости здоровим та радувати батьків!
Всього найкращого!