Пішл Павло

 
 
03 вересня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований чотирирічний хлопчик з міста Миколаєва, Пішл Павло, який народився 05 січня 2015 року. У Павла вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 027 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Павла – Пішл Ірина Миколаївна. Ми розпочали проект «Сердечко Павла потребує допомоги!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у маленького хлопчика запропонувала німецька компанія PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які надали спіральний комплект Nit-Occlud PDA для Павла. 
 
04 вересня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькому Пішл Павлу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 06 вересня у задовільному стані та гарному настрої хлопчик був виписаний додому.
 
Ми разом з мамою, Іриною Миколаївною  та старшим братом Миколою, всіма близькими та рідними, щиро вдячні німецькій компанії PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які допомогли врятувати хлопчику життя! 
Павло, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! 
Всього найкращого!