Плешка Софія

22  квітня 2015 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленьку дівчинку Плешку Софію Георгіївну, їй всього 3 місяці. Софійка народилася 20 січня 2015 року у великій багатодітній родині Плешків, яка виховує дев’ять дітей. У дівчинки синдром Дауна  та вроджена вада серця – повна атріовентрикулярна комунікація, мінімальна недостатність мітральної частини спільного АV клапана та висока легенева гіпертензія.

 

 

Софійці потрібно проводити хірургічну корекцію вади. Для такої операції необхідно оксигенатор дитячий Capiox FX05 Baby-FX з інтегрованим артеріальним фільтром та твердостінним резервуаром, комплект магістралей для екстракорпорального контуру для новонароджених для FX та гемоконцентратор  CAPIOX HC11. Вартість цих витратних матеріалів складає - 20 000 грн.

 

Багатодітна родина Плешків  мешкає у с. Ясенівка Ярмолинського району Хмельницької області. Мати - Плешка Надія Василівна доглядає дітей та порається по господарству, батько Плешка  Георгій Георгійович працює на тимчасових роботах. В родині виховується вісім неповнолітніх дітей п’ять хлопчиків, це Іван, Георгій, Василь, Андрій та Артур та три дівчинки: Яна, Альона та Софійка. Старша дочка Раїса заміжня та проживає разом з чоловіком бабусею окремо. В родині складне матеріальне становище, тому самостійно знайти кошти на придбання дорого вартісного витратного матеріалу, вони не в змозі.

Щоб врятувати життя маленькій Софійці  Фонд звернувся до небайдужих людей з проханням про допомогу. Анонімний благодійник надав кошти на придбання оксигенатору дитячого Capiox FX05 Baby-FX з інтегрованим артеріальним фільтром та твердостінним резервуаром, комплекту магістралей для екстракорпорального контуру для новонароджених для FX та гемоконцентратору  CAPIOX HC11.

 

Бажаємо Софійці та всій родині Плешків здоров’я, щастя та мирного неба!