Плотніков Глєб

30 вересня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленького хлопчика з селища Каланчак Каланчацького району Херсонської області Плотнікова Глєба, який народився 25 липня 2017 року.  У Глєба - вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Глєба – Плотнікова Валентина Валентинівна. Ми розпочали проект «Сердечку маленького Глєба дуже потрібна допомога!». Фонд на своєму сайті http://www.serdze.org.ua/pacient/serdechku-malenkogo-gleba-duzhe-potribn... та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для маленького Глєба, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
01 жовтня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Плотнікову Глєбу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 03жовтня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з Глєбом, його батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопчика. 
Глєб, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!