Полигач Микола

23 січня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано дванадцяти річного хлопчика з села Кононівка Драбівського району Черкаської області Полигач Миколу, в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Миколки - Надія Аврамівна. Ми розпочали проект «Врятуємо Миколино сердечко!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у хлопця запропонувала компанія ТОВ «АСНІЛЬСЕН ЮКРЕЙН», яка перерахувала кошти на придбання спірального комплекту Nit-Occlud PDA для Миколи. Необхідний дорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
24 січня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Полигач Миколі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже  26 січня  у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з мамою Надією Аврамівною, батьком Віктором Миколайовичем та Миколою , щиро вдячні компанії ТОВ «АСНІЛЬСЕН ЮКРЕЙН», яка допомогла врятувати хлопчику життя! 
Микола, рости здоровим та веселим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!
Ми дуже вдячні компанії ТОВ «АСНІЛЬСЕН ЮКРЕЙН» за підтримку та співпрацю!  
 
Після виписки Миколи з відділення на адресу Фонду надійшов лист від компанії:  «Спасибо, что держали нас в курсе все это время. Мы счастливы, что смогли помочь мальчику и его родителям смотреть в будущее спокойно и с радостью. С Вами было приятно работать. Успехов Вам и Вашему фонду в Вашем нелегком труде и побольше счастливых улыбок детей и их родителей!»
 
ДЯКУЄМО!