Поліщук Вікторія

29 липня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано одиннадцятирічну дівчинку з міста Луцька Волинської області Поліщук Вікторію. У неї  вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока та невелика аортальна недостатність. Вікторія потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для єдиної донечки  звернулась мати дівчинки – Поліщук Світлана Володимирівна. Фонд розпочав проект «Простягніть руку допомоги сердечку Вікторії!». На своєму сайті http://www.serdze.org.ua/pacient/prostyagnit-ruku-dopomogi-serdechku-vik... та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На порятунок сердечку маленької дівчинки відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Завдяки йому необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. Сердечна  їм подяка!
 
30 липня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Поліщук Вікторії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 01 серпня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.  
 
Ми, разом з Вікторією та її батьками, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчинки. 
Бажаємо Вікторії та її близьким здоров’я, успіхів у навчанні,  всіх гараздів та мирного неба.