Потапенко Артем

15 квітня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований хлопчик з с.м.т. Михайло-Коцюбинське Чернігівського району Чернігівської області Потапенко Артем, який народився 22 грудня 2009 року. У хлопчика вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки, перевантаження правих відділів серця. Артему необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Артема – Тетяна Володимирівна. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку Артема!», та розмістили його на сайті Фонду та сторінці Фейсбуку, а також всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку Артема відразу відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном і  передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
16 квітня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Потапенку Артему. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 18 квітня  у задовільному стані хлопчик був виписаний додому. Як раділи його батьки!
 
Ми, разом з Артемом, та його батьками, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив Інститут серця серцевим імплантом для усунення вродженої вади серця у хлопчика та врятував йому життя. 
 
Нам на згадку Ар темка залишив дуже гарну картинку зроблену разом з батьками  під час перебування у дитячому відділенні. 
 
 
Дякуємо, та  бажаємо тобі щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!