Поцілуйко Віктор

22 листопада 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано п’ятирічного хлопчика  з села Рожанівка Заліщицького району Тернопільської області Поцілуйко Віктора, який народився 24 червня 2012 року. У хлопчика діагностували вроджену ваду серця - дефект міжпередсердної перетинки, невелике аневризматическое випинання міжпередсердної перегородки та дилатація правих відділів серця. Віктору необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 98 000 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Віктора Ганна Корнеліївна, яка разом з чоловіком Василем  Омеляновичем виховує двох неповнолітніх дітей. Ми розпочали власний проект «Порятунок сердечка Віктора залежить від вас!!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку, розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті. ЮА та потім на МБФ «Українська біржа благодійництва» був розміщений проект «Підтримаємо маленького Переможця!» За час проекту 498  небайдужими людьми на МБФ «Українська біржа благодійництва» було зібрано 98 000 грн. Завдяки цьому ми змогли придбати необхідний окклюдер для усунення вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном.
 
 
30 листопада 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Поцілуйко Віктору. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 04 грудня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з мамою Ганною, батьком Василем та старшим братом Юрком, щиро вдячні МБФ «Українська біржа благодійництва», завдяки який зібрані кошти на придбання серцевого імпланту для маленького Переможця та врятоване його сердечко!
 
З свого боку Фонд бажає маленькому Віктору здоров’я, щастя, мирного неба та всіх гараздів!